’Strefa Metanu’ w Miasteczku Ekologicznym na Międzynarodowych Targach Pol-Eco-System

’Strefa Metanu’ Międzynarodowa Wystawa Pojazdów i Technologii CNG/LNG

’Strefa Metanu’ w Miasteczku Ekologicznym na Międzynarodowych Targach Pol-Eco-System 2016 to Wystawa promująca ekonomiczne paliwo CNG i LNG do zasilania pojazdów. Organizatorem 'Strefy Metanu’ jest portal cng.auto.pl. Patronat nad 'Strefą Metanu’ objęła Fundacja Green Fuel.

_SKI6479

W „STREFIE METANU” w dniach 11-13.10.2016 zaprezentujemy premiery pojazdów zasilanych gazem CNG/LNG oraz technologię przemysłu NGV.

_SKI6570

W drugim dniu targów – 12.10.2016 w ’Strefie Metanu’ odbędzie się specjalne Spotkanie 'CNG/LNG Meeting’, gdzie liderzy branży NGV wskażą technologiczne trendy, niezbędne do przyspieszenia rozwoju rynku paliw CNG/LNG. W trakcie 'CNG/LNG Meeting’ odbędzie się również ”Meet & Greet z Gosia Rdest’. Gosia Rdest z Audi Sport TT Cup jest wielokrotną Mistrzynią Racingową.
Gośćmi Wystawy „Strefa Metanu” będą polscy i międzynarodowi użytkownicy pojazdów NGV, przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji naukowych oraz studenci Szkół Zawodowych i Uczelni Wyższych.

_SKI7088

Opis 'produktów’ na stanowisku

W 'Strefie Metanu” zaprezentujemy:

– Pojazdy zasilane gazem ziemnym NGV (ang. Natural Gas Vehicle);
– Możliwości wykorzystywania w motoryzacji paliwa CNG (Sprężony gaz ziemny i biometan, ang. Compressed Natural Gas;
– Możliwości wykorzystywania w motoryzacji paliwa LNG (Skroplony gaz ziemny i biometan, ang. Liquefied Natural Gas)
– Stacje tankowania CNG, LNG, L-CNG;
– Działalność portalu cng.auto.pl, największego polskiego portalu popularyzującego w Polsce alternatywne paliwa CNG, LNG, biometan do zasilania pojazdów;
– Działalność Fundacji Green Fuel – Międzynarodowej Organizacji, działającej na rzecz rozwoju i promocji paliw alternatywnych, ekologicznych, niskoemisyjnych w Polsce;
– Działalność międzynarodowych przedsiębiorców rynku paliw metanowych.

_SKI6641