Stacja LNG/CNG w Śremie w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2016

Stacja LNG/CNG w Śremie w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2016

Wysiłki na rzecz ekologicznego transportu PGK w Śremie zostały publicznie docenione. W trwającym obecnie konkursie Top Inwestycje Komunalne, nowo wybudowana stacja tankowania LNG/CNG została nominowana do tytułu Inwestycji Komunalnej 2016 roku. Obiekt walczy w kategoriach ocenianych przez jury, jak i w głosowaniu internetowym. Gorąco zapraszamy do oddawania głosów na tę pierwszą w Polsce stację LNG dla aut ciężarowych.

Stacja LNG Śrem 1 HD

Stacja LNG/CNG w Śremie to pierwsza ogólnodostępna w Polsce i Europie Środkowej lokalizacja dla tankowania aut ciężarowych zasilanych gazem ziemnym. Obiekt został wybudowany w 2015 roku i jest dedykowany dla tankowania gazowych aut komunalnych należących do PGK Śrem. Generalnym wykonawcą stacji oraz dostawcą gazu LNG jest firma Cryogas M&T Poland S.A.

Głos na stację LNG/CNG w Śremie można oddać poprzez wejście na stronę pod następującym linkiem, a następnie kliknięcie „głosu za” (łapka w górę).

Głosowanie trwa do 9 maja 2016 r. Najlepsza inwestycja otrzyma specjalną nagrodę czytelników Portalsamorzadowy.pl podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC) w Katowicach – 18-20 maja.

Śrem - tankowanie CNG

Napisano w LNG, Rynek CNG, Wiadomości Tagi: , , ,
Oficjalne profile cng.auto.pl

Partnerzy:

Archiwum newsów

Specjalistyczny sklep z olejami i chemią motoryzacyjną