Motul oleje do paliw gazowych CNG/LNG

Motul oleje do paliw gazowych CNG/LNG

Na zaproszenie portalu cng.auto.pl w ‚Strefie MetanuMotul pokazał gamę profesjonalnych olejów dedykowanych do paliw gazowych.

Motul CNG

Wystawa produktów Motul w ‚Strefie Metanu‚ cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Dziękujemy Motul za wspólną promocję paliw CNG i LNG w motoryzacji oraz za prezentację produktów Motul przygotowaną na potrzeby użytkowników pojazdów zasilanych paliwami gazowymi.

Motul CNG

MOTUL jest firmą, której nieobce są problemy ekologii. Firma koncentruje swoje wysiłki by oferować produkty czystsze, przyjazne dla środowiska. W ofercie środków smarnych MOTUL znajdują się między innymi produkty przeznaczone do silników spełniających najnowsze normy emisji spalin EURO IV: MOTUL SPECIFIC LL-04 5W-40, MOTUL SPECIFIC 504.00-507.00 5W-30, MOTUL SPECIFIC MB 229.31 5W-40. MOTUL produkuje najwyższej jakości środki smarne wprowadzając swoje technologiczne innowacje do prawdziwych produktów dla motoryzacji. Oleje do silników benzynowych, turbodoładowanych, z katalizatorami, oleje przekładniowe, płyny hamulcowe, produkty do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych – wszystkie te produkty znajdują się w ofercie MOTULa.

Motul CNG

Napisano w Rynek CNG, Testy, Wiadomości, Wydarzenia Tagi: , , , ,
Oficjalne profile cng.auto.pl

Partnerzy:

Archiwum newsów

Specjalistyczny sklep z olejami i chemią motoryzacyjną