Cryogas nas GasShow 2016 – LNG i CNG dla transportu drogowego

Cryogas nas GasShow 2016 – LNG i CNG dla transportu drogowego
2016.04.06, Cryogas M&T Poland

Film. Otwarcie stacji tankowania LNG/CNG w Śremie
Źródło: Cryogas M&T Poland S.A.

Cryogas wspólnie z Partnerami przedstawi zasilanie LNG i CNG na targach GasShow 2016. Na zaproszenie Portalu cng.auto.pl, firma zademonstruje rozwiązania dla transportu (cysterna LNG) i tankowania skroplonego gazu ziemnego (dystrybutor LNG) w Strefie Metanu. Osoby zainteresowane zasilaniem LNG do aut ciężarowych uzyskają szczegółową informację dla wykonania stacji tankowania oraz warunków cenowych dostaw paliwa. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska.

– W czasie GasShow 2016 pokażemy, korzyści finansowe i ekologiczne możliwe do osiągnięcia dzięki przejściu na zasilanie LNG – mówi Karol Wieczorek, manager projektów LNG/CNG dla transportu w Cryogas. – Dla Klientów decydujących się na wybór gazu ziemnego, oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wdrożenie pojazdów gazowych, gdzie zapewniona jest pełna obsługa po stronie dostaw gazu, jak i postawienia oraz eksploatacji stacji LNG – dodaje.

LNG dla transportu oferowane przez Cryogas posiada stałą gwarancję oszczędności względem oleju napędowego. Zapewnia to stały parytet do ceny Oleju Napędowego Ekodiesel PKN Orlen. Wyróżnik rozwiązania Cryogas to partnerskie relacje, gdzie warunki cenowe dostaw gazu oraz niezbędna infrastruktura są indywidualnie ustalane z Klientem. W ostatnim czasie ten schemat współpracy został z sukcesem wdrożony dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Śremie oraz przewoźników firmy IKEA.

Szczegółowych informacji o ofercie Cryogas udzieli pracownik firmy na specjalnie przygotowanym stanowisku „Strefa Metanu”. To miejsce dedykowane promocji LNG i CNG jako paliwa dla transportu, organizowane przez Fundację Green Fuel.

Fot. Cysterna kriogeniczna Cryogas dla przewozu LNG Źródło: Cryogas M&T Poland S.A.

Fot. Cysterna kriogeniczna Cryogas dla przewozu LNG
Źródło: Cryogas M&T Poland S.A.

Przed budynkiem EXPO XXI Cryogas M&T Poland S.A. pokaże na wystawie cysternę drogową dla przewozu LNG. Odwiedzający na wystawie znajdą również ciągnik zasilany LNG – Iveco Stralis Natural Power.

3 Cryogas - schemat stacji LNG LCNG

Schemat. Stacja tankowania LNG/CNG Źródło: Cryogas M&T Poland S.A.

Cryogas M&T Poland to sprawdzony dostawca gazu ziemnego, specjalizujący się w dystrybucji LNG. Firma posiada w ofercie hurtowe dostawy LNG dla dystrybutorów, jak i bezpośrednich odbiorców. Dostawy realizowane są własną flotą cystern drogowych LNG. Oferta firmy Cryogas skierowana jest do klientów wykorzystujących LNG dla pojazdów i żeglugi, a także instalacji przemysłowych lub innych celów technologicznych. Wraz z dostawami gazu Cryogas oferuje montaż instalacji dla tankowania lub regazyfikacji w zakresie projektu, budowy oraz eksploatacji urządzeń.

Napisano w LNG, Wiadomości, Wydarzenia Tagi: ,
Oficjalne profile cng.auto.pl

Partnerzy:

Archiwum newsów

Specjalistyczny sklep z olejami i chemią motoryzacyjną