ASF wyłącznym dystrybutorem COLTRI

COLTRI-COMPRESSORS

 

 

 

ASF jedynym i wyłącznym dystrybutorem autoryzowanym w zakresie dostaw oraz serwisu kompresorów CNG gazowych COLTRI w Polsce.

AEROTECNICA COLTRI S.P.A. z siedzibą we Włoszech, producent kompresorów CNG zdecydował się na ustanowienie wyłącznego przedstawicielstwa swojej firmy na polskim rynku. Wyłącznym przedstawicielem Aerotecnica COLTRI jest firma ASF Monika Bryszewska.

Tankowanie CNG

Tankowanie CNG

ASF prowadzi magazyn materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów i cześć zamiennych oraz gotowych produktów. Posiada nadane przez producenta uprawnienia serwisowe, przeszkolonych pracowników i flotę samochodów serwisowych na CNG. Tym sposobem, żaden zakupiony w ASF kompresor i żadna stacja, w całej Polsce, nie pozostają bez profesjonalnej opieki. Grzegorz Bryszewski, dyrektor firmy ASF podkreśla, że: Paliwo CNG pomimo swoich zdecydowanych przewag nad paliwami tradycyjnymi – jest ekologiczne i ekonomiczne – w dalszym ciągu z trudem przebija się na polski rynek. Jego atrakcyjność zyskuje coraz więcej zwolenników, ale dalej jesteśmy w „światowym ogonie”. Na głowę biją nas oszczędni Czesi i Słowacy, nie mówiąc o krajach takich krajach Niemcy, Austria czy Włochy. Jak na razie CNG zdobywa zwolenników w małych i średnich przedsiębiorstwach posiadających własne floty pojazdów. Dla właścicieli prywatnych stacji CNG niezwykle ważny jest serwis, dostęp do materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów i cześć zamiennych. Kompresor można kupić bez zapewnionego serwisu taniej, ale przestój jest bardzo bolesny. Należy się zatem zastanowić nad zakupem kompresora CNG z niepewnego źródła oraz przekalkulować czy to się naprawdę opłaca – dodaje dyrektor Firmy ASF.

DEALER APPLICATION

asf coltri

Źródło:
Tagi: , , ,