CNG/LNG ŚREM – Otwarcie nowej Stacji CNG w POLSCE.

CNG/LNG ŚREM – Otwarcie nowej Stacji CNG w POLSCE.

Szanowni Użytkownicy Ekologicznych Pojazdów CNG/LNG mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość, w dniu dzisiejszym została otwarta NOWA STACJA TANKOWANIA paliwem LNG/CNG.
Nowa Stacja Tankowania CNG/LNG spełnia najwyższe technologicznie standardy dla tankowania sprężonym i skroplonym gazem ziemnym.

Szanowni Użytkownicy prosimy Was o odwiedzenie stacji CNG/LNG w Śremie i czekamy na Wasze relacje z odwiedzin Stacji CNG w Śremie.
Stacja CNG w Śremie zostaje wpisana na oficjalną mapę Stacji Tankowania paliwem CNG w Polsce, Gratulujemy.

cng-dzien2--11-2

Stacja LNG/CNG w Śremie – ogólna charakterystyka

– Na stacji zamontowano jednostanowiskowy dystrybutor tankowania LNG z końcówką JC-Carter oraz dwustanowiskowy dystrybutor tankowania CNG z końcówkami NGV-1.
– Gaz ziemny pobierany jest ze zbiorników buforowych. Dla LNG jest to także główny zbiornik gazu dla całej stacji. Dla CNG ustawiono dedykowany bufor posiadający 1.600 L pojemności wodnej.
– Płatności za zatankowane paliwo można rozliczyć gotówką, jak i kartą płatniczą.
– Obiekt mieści się przy składowisku odpadów w Mateuszewie. Dojazd do stacji możliwy jest bezpośrednio z drogi wojewódzkiej nr 432, łączącej Śrem i Zaniemyśl. Wjazd na stację znajduje się przy skrzyżowaniu z drogą gminną w Lucinach.
– Stacja jest czynna dla wszystkich klientów od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00. Po podpisaniu umowy klienci zyskują możliwość tankowania gazu ziemnego w trybie całodobowym.
AKTUALNE CENY GAZU ZIEMNEGO NA STACJI TANKOWANIA LNG/CNG W MATEUSZEWIE:

Cena 1m3 gazu CNG – 3,25zł brutto
Cena 1kg gazu LNG – 4,38zł brutto

Tagged with: , , , ,