’Strefa Metanu' Największa Międzynarodowa Wystawa CNG, LNG, BIOMETAN Targi GasShow 2016

’Strefa Metanu' Największa Międzynarodowa Wystawa CNG, LNG, BIOMETAN Targi GasShow 2016

'Strefa Metanu' – jedyna w Polsce, niepowtarzalna Międzynarodowa Wystawa Pojazdów i Technologii CNG, LNG, LCNG odbędzie się na najbliższych Targach Gasshow 2016.

_SKI6761

Strefa Metanu to specjalne stanowisko, gdzie liderzy rynku alternatywnych paliw metanowych będą promować ekologiczne paliwo CNG, LNG i biometan do zasilania pojazdów.
Do 'Strefy Metanu' zostali zaproszeni użytkownicy pojazdów na gaz ziemny CNG i LNG, producenci pojazdów NGV, producenci sprężarek gazu ziemnego do tankowania pojazdów, producenci zbiorników CNG, specjaliści rynku paliw CNG i LNG, przedstawiciele instytucji naukowych popularyzujących wykorzystanie biometanu jako paliwa w motoryzacji oraz delegaci Międzynarodowych Organizacji NGV (Natural Gas Vehicles).

_SKI6613

Organizatorem 'Strefy Metanu' jest Fundacja Green Fuel, promująca ekonomiczne i ekologiczne paliwo CNG/LNG w transporcie oraz pojazdy NGV. Patronat Medialny dla wydarzenia zapewnia portal cng.auto.pl. W czasie tego wydarzenia instytucje, organizacje i przedsiębiorcy wspólnie popularyzują niskoemisyjne alternatywne paliwo CNG i LNG w transporcie polskim.

_SKI6714

Pomysłodawcą 'Strefy Metanu' Jest Bartłomiej Kamiński, Prezes Zarządu Fundacji Green FUEL oraz CEO portalu cng.auto.pl. Dyrektorem Wystawy GasShow 2016 jest Robert Łapiński, który popiera działania Fundacji Green Fuel na rzecz rozwoju rynku ekologicznych paliw metanowych CNG i LNG w Polsce.

_SKI6617

Serdecznie zapraszamy do 'Strefy Metanu' na Międzynarodowych Targach GasShow 2016

Gaz ziemny CNG i LNG jako paliwo dla pojazdów to najlepszy wybór dla czystszego, bezpieczniejszego i tańszego transportu.

_SKI6641

Źródło:
  • Portal cng.auto.pl
Tagged with: , , , , ,