Weekend z IVECO CNG

Weekend z IVECO CNG

Przedstawiamy skrót najważniejszych informacji z rynku motoryzacyjnego CNG. Ostatnie wydarzenia na rynku paliw metanowych jednoznacznie wskazują markę IVECO jako lidera w promowaniu i rozwoju polskiego rynku ekologicznych paliw oraz zrównoważonego transportu.

IVECO CNG w ‚Strefie Metanu’ w Miasteczku Ekologicznym na Międzynarodowych Targach POL-ECO-SYSTEM

iveco fundacja

Fundacja Green Fuel wraz z IVECO promowała ekologiczne alternatywne paliwo CNG oraz zaprezentowała ekologiczne pojazdy dostawcze i ciężarowe IVECO, fabrycznie zasilane gazem ziemnym. Odnotowaliśmy rekordowe zainteresowanie pojazdami IVECO na naszej Wystawie, poświęconej popularyzacji ekologicznego CNG i LNG do zasilania pojazdów, mówi Bartłomiej Kamiński z cng.auto.pl.

Strefa Metanu - Wystawa IVECO CNG

Strefa Metanu – Wystawa IVECO CNG

IVECO najpopularniejszą marką prezentowaną wśród Wystawców różnych ekologicznych rozwiązań na całych Międzynarodowych Targach Technologii i Produktów dla zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji serwisu superiveco.pl z różnych Stanowisk Firm, oferujących ekologiczne technologie, gdzie pojazdy marki IVECO robiły przysłowiową dobrą robotę. Marka IVECO była widoczna na wielu ekspozycjach Targów POLEKO.

Zmiany organizacyjne w IVECO POLAND

Daniel Wolszczak został Dyrektorem Generalnym IVECO POLAND. Michał Fersten, który od wielu lat zaangażowany jest w projekty CNG i LNG objął stanowisko Dyrektora Handlowego IVECO POLAND, gratulujemy i życzymy wielu sukcesów IVECO na rynku paliw metanowych.

iveco superiveco

Źródło:
  • Portal cng.auto.pl
Tagi: , , , , , , ,