David Graebe na Międzynardowej Konferencji NGV 'Metan dla Motoryzacji'

David Graebe na Międzynarodowej Konferencji NGV 'Metan dla Motoryzacji'

Gościem Specjalnym Konferencji NGV w 'Strefie Metanu' na POL-ECO-SYSTEM 2015 będzie David Graebe, Head of Gas for Transport, GAZPROM Germania GmbH

David Graebe przyjął zaproszenie Fundacji Green Fuel do wystąpienia na Konferencji Naukowej NGV. W swojej prezentacji przedstawi zalety alternatywnego, ekologicznego i ekonomicznego paliwa CNG.

David Graebe wykształcenie zdobywał w European Business Anglia University, Cambridge, oraz Berlin School of Economics. Po ponad 7 latach pracy jako Konsultant Zarządzający w PricewaterhouseCoopers Management Consulting Services i IBM Business Management Services dla międzynarodowych klientów z branży energetycznej, rozpoczął pracę jako Szef Transportu Gazu w Gazprom Germania. Od 2007 roku w Gazprom Germania jest odpowiedzialny za rozwój rynku gazu i zarządza ekspansją europejskiej branży NGV koordynując projekty infrastrukturalne paliwa CNG i LNG w transporcie drogowym. David Graebe jest Wiceprzewodniczącym Komisji Roboczej Międzynarodowego Związku NGV WOC 5.3.

David Graebe

Źródło:
  • Portal cng.auto.pl
Tagged with: , , , , , ,