’Strefa Metanu’ w Miasteczku Ekologicznym na Targach POL-ECO-SYSTEM

’Strefa Metanu’ w Miasteczku Ekologicznym na Targach POL-ECO-SYSTEM

 

miasteczko ekologiczne

 

 

Portal cng.auto.pl i Fundacja Green Fuel organizują na Międzynarodowych Targach Poznańskich Wystawę 'Strefa Metanu’. Wystawę można odwiedzać w dniach 27-30.10.2015 w Miasteczku Ekologicznym, które jest największą ekologiczną wystawą w Polsce. Budowana w ramach poznańskich targów POL-ECO-SYSTEM przestrzeń Eko-Miasteczka to zebrane w jednym miejscu technologie, rozwiązania polskich oraz zagranicznych firm, które wskazują samorządom oraz mieszkańcom jak żyć bardziej ekonomicznie i ekologicznie. 'Strefa Metanu’ organizowana pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Gospodarki to specjalne stanowisko promujące niskoemisyjne, alternatywne paliwo CNG i LNG w transporcie polskim.

Strefa Metanu
Strefa Metanu

Bartłomiej Kamiński, Prezes Fundacji Green Fuel w czasie tego wydarzenia przedstawi projekty dotyczące rozwoju infrastruktury alternatywnych paliw metanowych w Polsce. Portal cng.auto.pl zaprezentuje alternatywne rozwiązania dla transportu, będzie można zobaczyć pojazdy zasilane paliwem CNG i LNG oraz technologię tych ekologicznych pojazdów. W 'Strefie Metanu’ przedsiębiorcy pokażą stacje tankowania pojazdów paliwem CNG oraz kompozytowe butle CNG. 'Strefa Metanu’ od 4 lat jest organizowana z wielkim zapałem.

Strefa Metanu
Strefa Metanu

Grono zaproszonych gości uświetnią nasi europejscy partnerzy branży CNG i LNG, przedsiębiorcy oraz użytkownicy pojazdów zasilanych CNG, którzy zawsze dzielą się z nami swoimi doświadczeniami i obserwacjami z rynku alternatywnych paliw metanowych. Do 'Strefy Metanu’ co roku zapraszamy uczniów i studentów. Obserwujemy wzrost zainteresowania pojazdami z napędem CNG, naszą Fundację wspierają studenci TSL TEAM z Uczelni UTH, którzy promują paliwo CNG i LNG i uważają je za przyszłościowe. 'Strefa Metanu’ to największa i jedyna w Polsce ekspozycja technologii CNG, LNG i LCNG- mówi Bartłomiej Kamiński.

Strefa Metanu
Strefa Metanu