Zakupy części samochodowych przez internet

Zakupy części samochodowych przez internet

Portal cng.auto.pl przeprowadził test zamawiania części samochodowych on-line. Jako że jesteśmy portalem internatowym i działamy w Internecie postanowiliśmy przeprowadzić test zakupów internetowych auto części. Przy wyborze sklepu internetowego kierowaliśmy się opinią sklepu, szybkością i łatwością wyszukiwania potrzebnych części oraz ceną za zamówiony towar.

Na rynku polskim istnieje dużo sklepów internetowych oferujących części samochodowe, zaczęliśmy szukanie naszej części po numerze katalogowym producenta, potrzebujemy do naszej Zafiry OPC zasilanej CNG tylnych amortyzatorów. Zaczęliśmy od szukania opinii na forach motoryzacyjnych, wśród wypowiedzi bardzo często pojawił się serwis Autoczescionline24.pl, oferta tego sklepu wydawała się bardzo interesująca, w czasie sprawdzania dostępności części dla naszego OPLA CNG trafiliśmy na dodatkową promocję -5% dla WARSZAWY, wybór stał się oczywisty, szybka rejestracja w systemie, nasza auto część pojawiła się w koszyku, do płatności została przez nas wybrana karta kredytowa, koszt wysyłki to 45 zł ale warto wspomnieć o promocji na darmową wysyłkę przy zamówieniu na kwotę powyżej 1300zł. Fajną opcją jest dodatkowy mechanizm zwrotu sprzętu, za który płacimy tylko 9, 99 zł, działa to tak że jeśli źle zamówiliśmy towar to możemy zgłosić się do Autoczescionline24.pl i zostanie odebrany od nas sprzęt kurierem wysłanym przez sklep.
Po złożeniu zamówienia otrzymaliśmy natychmiast potwierdzenie ma e-mail, w dniu następnym otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie, że nasze amortyzatory zostały już zapakowane i otrzymaliśmy numer listu przewozowego kuriera, przesyłka jest w drodze, niesamowita szybkość, rewelacyjna obsługa i dodatkowo dostaliśmy kolejny bon rabatowy na kolejne zakupy – 5%. Teraz czekamy na kuriera.
Za oryginalny amortyzator do naszej Zafiry CNG na tył zapłaciliśmy po 200zł za 1 szt., nie tracąc paliwa ani czasu, aby jeździć po sklepach i szukać części, uważamy za zakupy przez internet części samochodowych to bardzo ciekawe rozwiązanie oraz pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
Jako ciekawostkę można powiedzieć, że serwis Autoczescionline24.pl to niemiecka marka i firma, przesyłki są wysyłane bezpośrednio z niemieckich magazynów, rewelacyjny jest czas dostawy, dla nas dostawa kurierem została wyliczona na 2 dni. Warto wspomnieć tutaj, że chociaż sklep Autoczescionline24.pl jest firmą niemiecką, ale cała obsługa zamówienia jest w języku polskim, konsultanci którzy pracują w tym sklepie to też polscy pracownicy.
Polacy już nauczyli się przecież kupować i sprzedawać samochody przez Internet, najlepszym przykładem jest Sprzedaż samochodów  realizowany przez niemiecki serwis http://www.mobile.de/pl/, każdy go zna i każdy z nas szukał tam samochód zasilany paliwem CNG. Polecamy tylko sprawdzone serwisy internetowe, oferujące sprzedaż auto części i sprzedaż samochodów.

Autoczescionline24

Tagged with: