IVECO 20 Urodziny – SuperIveco.pl – Relacja Filmowa

IVECO 20 Urodziny
Promocja Paliw CNG i LNG


Partnerzy portalu cng.auto.pl i Fundacji Green Fuel wspólnie promowali paliwa CNG i LNG w czasie wydarzeń z okazji 20 lat IVECO POLAND. Z okazji urodzin IVECO POLAND i Dnia Dziecka przygotowaliśmy ‚Strefę Metanu’, w której popularyzowaliśmy alternatywny niskoemisyjny transport.

Strefa Metanu - 20 Urodziny Iveco Poland

Strefa Metanu – 20 Urodziny Iveco Poland

 

Natomiast na bankiecie wieczornym ‚Urodziny IVECO POLAND‚ mieliśmy okazję przekonać się o zaangażowaniu IVECO w popularyzację alternatywnych paliw CNG i LNG, notowanym jako sukces firmy. Cieszymy się, że Iveco widzi potencjał paliw CNG i LNG, i ma w swej strategii bardzo daleko idące plany rozwoju rynku paliw metanowych. Wystąpienia i Prezentacje Pierre Lahutte – IVECO Brand President oraz Massimiliano Perri – Dyrektora Generalnego Iveco Poland potwierdziły wieloletni udział IVECO w rozwoju alternatywnych paliw metanowych CNG/LNG w transporcie.

Wystąpienia i Prezentacje Pierre Lahutte - IVECO Brand President oraz Massimiliano Perri - Dyrektora Generalnego Iveco Poland

Wystąpienia i Prezentacje Pierre Lahutte – IVECO Brand President oraz Massimiliano Perri – Dyrektora Generalnego Iveco Poland

Życzymy sukcesów IVECO na następne 20 lat i mocnej pozycji na rynku paliw metanowych. Dziękujemy Studentom TSL TEAM za pomoc w organizacji „Strefy Metanu” na 20 urodzinach IVECO POLAND.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Urodzin IVECO, gdzie wszyscy świętowali sukcesy IVECO.

Źródło:
  • Portal cng.auto.pl
Tagi: , , , ,