Relacja filmowa ze Strefy Metanu Targi Stacja Paliw 2015

‚Strefa Metanu’
Relacja filmowa ze Strefy Metanu Targi Stacja Paliw 2015

Perspektywy rozwoju alternatywnych paliw CNG i LNG w transporcie polskim prezentujemy w naszym filmie, który powstał w czasie Targów Stacja Paliw 2015. Zapraszamy do obejrzenia Stanowiska ‚Strefa Metanu’.

Strefa Metanu

Strefa Metanu

 

CNG i LNG paliwo, stacje tankowania CNG, pojazdy CNG i LNG oraz technologie alternatywnych paliw metanowych rozpowszechniamy nieustannie w ‚Strefie Metanu’. Przedstawiamy film zrealizowany na Targach Stacja Paliw 2015 przez portal cng.auto.pl i Fundację Green Fuel. W filmie zobaczycie IVECO Stralis LNG, Cysternę Kriogeniczną LNG, stacje tankowania CNG – kompresory CNG, tankowanie IVECO Stralis LNG na Stacji CNG PGNiG w Warszawie oraz pokazowe tankowanie sprężarką CNG do tankowania sprężonego gazu ziemnego.
Na temat ekologicznych rozwiązań technologii CNG i LNG wypowie się Bartłomiej Kamiński z portalu cng.auto.pl, Andrzej Bagniewski Administrator portalu cng.auto.pl oraz Grzegorz Bryszewski, Dyrektor Grupy ASF, która ma największą sprzedaż Stacji tankowania paliwem CNG w Polsce.   W filmie biorą udział wolontariusze Fundacji Green Fuel z Koła Naukowego TSL Team Uczelni UTH, którzy wspierali ‚Strefę Metanu’.

cng-dzien2--53-2

Napisano w LNG, O nas, Rynek CNG, Wiadomości, Wydarzenia Tagi: , , , , , , ,
Oficjalne profile cng.auto.pl

Partnerzy:

Archiwum newsów

Specjalistyczny sklep z olejami i chemią motoryzacyjną