ASF liderem w sprzedaży i serwisie sprężarek CNG

5 - asf logo

 

 

 

 

 

 

ASF liderem w sprzedaży i serwisie sprężarek CNG
Modułowe Stacje CNG służące do tankowania pojazdów

ASF sprzedaje kompresory CNG jako stacje tankowania paliwem CNG. Są to proste i ekonomiczne rozwiązania dla stworzenia infrastruktury tankowania CNG. Kompresory CNG, które proponuje firma ASF to technologicznie bezkonkurencyjne rozwiązania, budzą one zainteresowanie na rynkach światowych.

Strefa Metanu na GasShow 2014 - ASF - kompresory CNG Aspro i Coltri (8)

Łączna realizacja wszystkich inwestycji, w których brała udział firma ASF to już ponad 60 sprzedanych i serwisowanych sprężarek CNG w Polsce. Klienci ASF korzystają z serwisu CNG lub wymieniają swoje Stacje CNG na większe w razie potrzeby. ASF to sprawdzony serwis kompresorów CNG w Polsce. Doświadczenie zapewnia wykwalifikowany zespół ASF, którym zarządza Dyrektor Techniczny Grzegorz Bryszewski.
– 'Firma ASF to jeden z największych dostawców kompresorów i stacji do tankowania CNG w Polsce. Mamy ponad 60 realizacji na terenie kraju. ASF jest wyłącznym przedstawicielem firmy Coltri i Graf – Aspro Italy. Szeroki wachlarz produktów pozwala na dopasowanie urządzenia do potrzeb każdego, nawet najmniejszego klienta. Firma ASF zapewnia profesjonalny serwis stacjonarny i wyjazdowy. W razie awarii urządzenia do tankowania naprawiane są w ciągu 24 godz. Jest to możliwe dzięki stałemu dostępowi do części z własnego magazynu oraz specjalistycznie wyposażonym pojazdom technicznym zasilanym CNG. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług – mówi Grzegorz Bryszewski.

grzegorz bryszewski asf

ASF zdobyło również Nagrodę INPRO GasShow 2015 w kategorii produkt technologii CNG za Modułową stację CNG GRAF C 20 i GRAF C 50.

Nagroda INPRO 2015 dla ASF
Nagroda INPRO 2015 dla ASF

GRAF C 20 i GRAF C 50 to modułowe Stacje szybkiego napełniania CNG, przeznaczone dla firm małych i średnich, umożliwiają szybkie napełnianie butli/zbiorników zainstalowanych w samochodach. Kompaktowa jednostka zaprojektowana została w celu sekwencyjnego, wielokrotnego napełniania zbiorników samochodowych przy użyciu zintegrowanego systemu sprężania i magazynowania. Umożliwia kierowcom szybkie i niezależne zatankowanie pojazdu gazem. Instalacja wymaga niewielkich prac budowlanych i ograniczonej przestrzeni.

ASF Firma CNG od wielu lat wspiera rozwój alternatywnych paliw metanowych CNG i LNG w transporcie polskim, jest również Partnerem 'Strefy Metanu’ na Targach Stacja Paliw 2015, zapraszamy do rozmowy ze specjalistami ASF na temat Stacji tankowania CNG.

ZAPRASZAMY NA STOISKO B3 Warszawskie Centrum Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Godziny otwarcia wystawy
13 maja 2015 (środa): 10.00-17.00
14 maja 2015 (czwartek): 10.00-17.00
15 maja 2015 (piątek): 10.00-15.00

Coltri ASF