Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2015 – Zaproszenie do STREFY METANU

 

Zaproszenie do 'Strefy Metanu' na Międzynarodowych Targach Stacja Paliw 2015 

ZAPRASZAMY NA STOISKO B3 Warszawskie Centrum Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Plan hali – Targi „Stacja Paliw” 2015
Plan terenu otwartego – Targi „Stacja Paliw” 2015

 

Strefa Metanu

Partnerzy Fundacji zapraszają do 'Strefy Metanu' gdzie będziemy promować wykorzystanie paliwa CNG i LNG w transporcie oraz rozwój infrastruktury sieci tankowania stacji CNG, LNG, LCNG w Polsce. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Ministerstwa Gospodarki . Patronat Medialny nad przedsięwzięciem zapewnia portal cng.auto.pl
Wsparcie dla organizacji 'Strefa Metanu' zapewnia Koło Naukowe TSL TEAM z warszawskiej Uczelni UTH.

Strefa Metanu

W 'Strefie Metanu' na Targach Stacja Paliw 2015 zaprezentujemy najnowsze technologie – systemy tankowania CNG, LNG, LCNG. Celem Projektu 'Strefa Metanu' jest pokazanie możliwości użytkowania pojazdów zasilanych niskoemisyjnym, alternatywnym paliwem CNG i LNG. Zaprezentujemy tankowanie pojazdów CNG przez przydomowe stacje tankowania – kompresory CNG. Oprócz tradycyjnej formuły na Targach Stacji Paliw w 'Strefie Metanu' znajdzie się również oferta na nowoczesne i kompaktowe stacje CNG dla użytkowników i flot pojazdów. Obecnie Stacje CNG, LNG i LCNG znajdują zainteresowanie na rynkach światowych dzięki urządzeniom bezkonkurencyjnym cenowo i technologicznie. 'Strefa Metanu' na Targach Stacji Paliw to kompleksowa prezentacja urządzeń wysokociśnieniowych do tankowania gazem ziemnym, infrastruktury tankowania oraz obsługi stacji CNG.

iveco stralis lng

Na Wystawie pokażemy również Ciężarówkę IVECO STRALIS CNG oraz Cysternę ze skroplonym gazem ziemnym LNG od CRYOGAS.

Karol Wieczorek
Karol Wieczorek

Zapraszamy również do rozmowy z przedstawicielem Cryogas – Karolem Wieczorkiem o możliwościach dostaw skroplonego gazu ziemnego LNG, z przedstawicielem IVECO POLAND o ofercie IVECO CNG oraz na temat kompresorów CNG z Dyrektorem Technicznym ASF Grzegorzem Bryszewskim.

Grzegorz Bryszewski
ASF Grzegorz Bryszewski Dyrektor Techniczny

Zabierzemy też głos na Konferencji w czasie Targów Stacja Paliw 2015. Bartłomiej Kamiński, Prezes Fundacji Green Fuel przedstawi w swym wystąpieniu sytuację paliw metanowych w Polsce (14 maja 2015 godz. 12.20 Akademia Przedsiębiorcy – Panel II Sala nr 1)

 

Fanów CNG zapraszamy również na pyszną kawę, herbatę i do jazdy Segwayem, wszystko to w 'Strefie Metanu' w dniach 13-15 maja 2015 Warszawa Hala EXPO XXI.

Koło Naukowe TSL TEAM z warszawskiej Uczelni UTH
Koło Naukowe TSL TEAM z warszawskiej Uczelni UTH

 

Wstęp na targi
W celu wejścia na targi prosimy o zgłoszenie sie w punkcie rejestracji gości (hol główny) i o wypełnienie formularza rejestracyjnego (bądź o zostawienie wizytówki). Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo identyfikator umożliwiający poruszanie sie po całym terenie targowym.

WSTĘP NA TARGI I KATALOG TARGOWY JEST BEZPŁATNY!

Godziny otwarcia wystawy
13 maja 2015 (środa): 10.00-17.00
14 maja 2015 (czwartek): 10.00-17.00
15 maja 2015 (piątek): 10.00-15.00

Miejsce Wystawy:

Warszawskie Centrum Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Zaproszenie_Targi_pol_2015_150ppi_poziom

Tagged with: , , , , , ,