FLEET AWARDS – Strefa Metanu -15 kwietnia 2015, Fabryka Samochodów Osobowych Warszawa -Żerań

FLEET AWARDS 15 kwietnia 2015, Fabryka Samochodów Osobowych Warszawa -Żerań

CNG Strefa Metanu podczas Wielkiego Testu Flotowego 2015
Zapraszamy na Międzynarodowe spotkanie fleet managerów w niezwykłej scenerii dawnych zakładów FSO na warszawskim Żeraniu.

CNG - Strefa Metanu na Wielki Test Flotowy 2015

'Strefę Metanu' w czasie Wielkiego Testu Flotowego 2015 wesprą Studenci warszawskiej Uczelni UTH z organizacji studenckiej TSL TEAM – sympatycy Fundacji Green Fuel, którzy będą promować paliwo CNG, LNG i biometan oraz rozwój rynku alternatywnych paliw metanowych w transporcie polskim.

Strefa Metanu kolejny raz przybliży wykorzystanie CNG do zasilania pojazdów, tym razem na profesjonalnym spotkaniu branży flotowej – Wielki Test Flotowy 2015. W dniu 15 kwietnia 2015 Portal cng.auto.pl, Fundacja Green Fuel wraz z Partnerami na warszawskim Żeraniu przedstawi managerom branży flotowej perspektywę wykorzystania CNG i LNG jako paliwa do zasilania pojazdów flotowych.

superiveco.pl

W czasie wystawy CNG 'Strefa Metanu' zaprezentujemy samochód Superiveco.pl -Iveco Daily CNG, samochód z fabryczną instalacją CNG oraz sprężarkę garażową Coltri od dystrybutora i serwisanta ASF.

spreżarka cng

Strefa Metanu doskonale wpisuje się w ideę Wielkiego Testu Flotowego, organizowanego przez wiodący magazyn branżowy FLOTA. W czasie jednego dnia grupa ponad 100 osób, na co dzień zarządzających flotami, będzie miała niepowtarzalną możliwość przetestowania najnowszych aut dostępnych na rynku oraz zapoznania się z rozwiązaniami dla klientów flotowych. W Strefie Metanu, koordynowanej przez Portal cng.auto.pl oraz Fundację Green Fuel, przedstawimy możliwości wykorzystania paliwa CNG i LNG w transporcie.

Współorganizatorem 'Strefy Metanu' jest Fundacja Green Fuel, promująca alternatywne paliwa CNG i LNG w transporcie polskim. Wsparcie naukowe oraz logistyczne dla Strefy Metanu zapewnia Uczelnia Techniczno-Humanistyczna im. Chodkowskiej z Warszawy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska CNG, gdzie serwujemy pyszną kawę.

Strefa Metanu - Wielki Test Flotowy 2015 - CNG

BANNER1

Tagged with: , , , , , ,