Jak zniszczyć rynek Ekologicznego Paliwa CNG w Polsce – prosty sposób na sukces.

cngwpolsce

W dniu 4 stycznia PGNiG zmiażdżyło rynek alternatywnego paliwa CNG w transporcie polskim, w czasie kiedy olej napędowy tanieje a cena LPG osiąga poziom nawet 1.80 zł za litr. Osoby odpowiedzialne za paliwo CNG w tej Spółce postanowiły zmienić parytet ceny CNG do ON w stosunku do 80%. Można tylko czekać i życzyć Firmie zmiany podejścia do tematu paliw alternatywnych, w tej chwili jest to najgorszy okres dla rynku CNG jaki był w Polsce od 7 lat.

Cena CNG w Polsce to najwyższa cena tego paliwa w EUROPIE.

Portal cng.auto.pl wspólnie z użytkownikami pojazdów z napędem CNG, chcą przeciwdziałać niszczeniu tego ekologicznego rynku paliw w Polsce.

Na naszym forum został przygotowany specjalny wątek na temat osłabienia rynku przez monopolistę.

Protest przeciwko podwyżce ceny CNG 2015 https://cng.auto.pl/forum/protest-przeciwko-podwyzce-ceny-cng-2015-t4315.html

Jeden z Użytkowników CNG zorganizował protest pod nazwą: CNG – Cena Nie Gra roli (Protest przeciw podwyżce cen gazu CNG) zapraszamy do polubienia strony na facebooku: https://www.facebook.com/events/1564874450417152/?fref=ts , zapraszamy do działania oraz poparcia protestu, prosimy pisać e-maile do PGNiG. (Nie zalecamy płacenia drobnymi na stacji, ponieważ pracownicy stacji nie mają wpływu na podwyżki CNG, zostawmy ich w spokoju).

Działamy i wierzymy, że rynek CNG może wrócić do normalności w Polsce.

W chwili obecnej najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z własnej stacji CNG, własna stacja to super wygoda, oszczędność i bezpieczeństwo. Specjalnie dla Was nasi Partnerzy przygotowali specjalne ceny promocyjne na takie urządzenia.

Użytkownicy pojazdów CNG ubolewają, podwyżka uderzyła nie tylko w nasze kieszenie ale także w dużych odbiorców takich jak zajezdnie autobusowe i firmy komunalne.

Z cyklu: Użytkownicy Ekologicznego Paliwa CNG napisali:

cng

 

cd …Z cyklu „ciekawe komentarze”

Jak spostrzegają sprawę niszczenia Ekologicznego Paliwa CNG Pracownicy PGNiG?
Od wielu lat mamy dobre kontakty z Pracownikami PGNiG różnego szczebla, spotykamy się wymieniamy nasze spostrzeżenia oraz „doradzamy” osoby te wiedzą dobrze jaką role społeczną przedstawia portal cng.auto.pl oraz Fundacja Green Fuel. Pracownicy ciężko pracowali żeby utrzymać obecne stacje czynne, pozyskiwali nowych Klientów aż do 4 stycznia.
Niestety od 4 stycznia pojawiły też się telefony oraz wiadomości od Pracowników PGNiG którzy są załamani podejściem „zarządu” od niszczenia rynku CNG w Polsce.
Myślę że taki komentarz zobrazuje nam jak wygląda sytuacją wewnątrz grupy kapitałowej PGNiG:

cng